Beton Silimi,Beton temizleme,Granit silimi,Granit temizleme,Mermer Silimi,Mermer temizleme

İstanbul Epoksi Zemin Temizleme

By on 17 Ocak 2021 0

İstanbul Epoksi Zemin Temizleme

Epoksi, İnşaat Alanında Da Yaygın Kullanılan Yüzey Kaplama Ürünüdür. Ayrıca, Boya Veya Astar Olarak Da Kullanılır.
Kullanışlı Epoksileri Kaplamaları Gerek Zaman İçerisinde Yıpranmadan Gerek Kullanıcı Hatasından Gerekse Uygulamada Yapılan Hatalar Sebebi ile Kalkarak Hem Kötü Bir Görüntüye Hem de Çalışmayı Zorlaştıracak Hale Dönüşebilir.
Böyle Bir Durumda En Kalıcı Çözüm, Bozuk Epoksiyi Kaplamayı Betondan Tamamen Kazıyarak Temiz Beton Yüzeye Yeni Bir Uygulama Yapmaktır.
Epoksi Kaldırma İşlemi Özenle Yaptırılan ve İlk Yapıldığında Göz Alıcı Bir Güzelliğe Sahiptir.

Bursa Epoksi Zemin Temizleme

Bu Tür Alanlarda Farklı Bir Kaplama Yapmak İçin Bu Yıpranmış Kaplama Türlerini Zeminden Kazımak Gerekir.
Pcd Elmas Bıçaklar Epoksileri Öncesi Yüzey Hazırlığı ve Epoksi Ya Da Kaplama Kaldırma ve Kazıma İçin Tasarlanmıştır.
Bunun İçin Zamandan Tasarruf Sağlayan ve Beton Zemine Zarar Vermeden Profesyonel Beton Silimi Makineleri ve Özel Kazıyıcı Elmaslar ile Mevcut Zeminde Bulunan Yıpranmış Epoksiler Tamamen Tıraşlanır Ve
Bu İşlem Sonunda İstenilen Kaplama Türü İçin Zemin Hazırlığı Yapılır.
Epoksi Kaplama, Termosetler Grubundan Yapıştırıcı Bir Kimyasal Reçinedir. Suya, Aside ve Alkaliye Direnci Çok İyidir, Zamanla Direnç Özelliğini Yitirmez.
Çatlağa Doldurulmuş Epoksi Yapıştırıcısı, Çatlağın Yarattığı Süreksizlik Ortamını Sürekli Duruma Dönüştürür, Çatlağın Her İki Yüzünü Çatlak Boyunca Sürekli Olarak Birbirine Bağlar ve Gerilme Birikimlerini Önler.
Onarım Sırasına Uygun Çatlakların Doldurulmasında, Betonun İçine Eklenecek Çelik Donatıların Yerleştirilmesinde Kullanılır. Betonarme İçine Saplanan Donatılar İçin Çekme Mukavemetleri Çok Yüksektir.
Epoksi Kaldırma ve Kaplama Gibi Dekoratif Beton Tasarımları Alanında, Alanlında Deneyimli Personeller ve Yapı Kimyasalları Firmaları ile Çözüm Ortağı Olarak Çalışmaktadır.

Danışma Hattı:  0546940 2175