Beton Silimi,Beton temizleme,Granit silimi,Granit temizleme,Mermer Silimi,Mermer temizleme

Granit Silimi ve Parlatma Hizmetleri

By on 17 Ocak 2021 0

Granit Silimi ve Parlatma Hizmetleri

Granit Silimi ve Parlatma Uygulaması Doğal Taşlar Grubundaki Taşların En Sert Yapıya Sahip Olanıdır. Bunun İçin İnsan Trafiğinin En Yoğun Olduğu Mekanlarda, Motel, Hastane, Otel, Avm, Market, Belediyeler, Sinema, Tiyatro, Lobi Gibi Yaşam Alanlarında En Çok Tercih Edilen Bir Zemin Kaplama Malzeme Olmaktadır.
Granit Çok Sert Olmasından Dolayı Mermer Yüzeylerde ki Gibi Kolayca Temizlenme, Silim, Parlatma İşlemi Yapılamamaktadır.
Bu Neden ile Zemin Restorasyon Deneyimli, Teknik Alt Yapıya Sahip Kadrosu ve Geniş Makine Parkuru ile Granit Silim İşlemlerinde Sizlere Sınırsız Çözümler Sunmaktadır.
Granit Silim İşlemi Sırasında Ortaya Çıkan Pis Suyu Aynı Zamanlı Olarak Yüksek Vakum Kapasiteli Makineleri ile Pis Su Haznesinde Toplayarak Size Pırıl Pırıl Tertemiz Bir Zemin Teslim Ediyoruz.

İstanbul Granit Silimi ve Parlatma

Granit Temizleme, Granit Silimi ve Parlatma, Granit Parlatma, Granit Cilalama, Granit Koruma İşlemlerinde Garantili Hizmet ve Uygun Fiyat Garantisi
Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profesyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız.
Zemin Restorasyon Olarak Zemin Koruma İşlerinde En Kaliteli Hizmeti Vermek İçin Yetiştirilmiş Personel, Teknik Donanım ve Özverili Çalışmaya Sahibiz.
Deneyimli Kadromuz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahip Olmakla Birlikte İhtiyacınız Olan Zemin Uygulamaları ile Zemin Restorasyon Çözüm Ortağınız Olarak Yanınızda

Danışma Hattı:  0546940 2175